ZŠ generála Zdeňka Škarvady / Škola / Aktuálně / 2. místo dívek ve florbalu!

2. místo dívek ve florbalu!

14.12.2018

Žákyně 6.-7. tříd vybojovaly v obvodním kole florbalu krásné druhé místo a postoupily do lednového okresního kola! Naši školu reprezentovaly: Terezka Kozielová, Natálka Dragonová, Katka Osladilová, Bára Dawidová, Bára Urbánková, Terezka Valčíková, Terezka Jelínková, Aneta Mikesková a Adélka Roboszová. Blahopřejeme a přejeme ať se daří v dalším kole!

Bakalář - úprava

21.02.2019

Vítězství v soutěži První pomoc na Exilu

She has done it again! Lucka opět vítězná!

14.02.2019

Zástup za pracovní neschopnost

13.02.2019

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ