ZŠ generála Zdeňka Škarvady / Škola / Aktuálně / Globetrotter - 1. místo pro Lucku!

Globetrotter - 1. místo pro Lucku!

01.11.2018

Ve čtvrtek 25. října proběhla na Wichterlově gymnáziu soutěž Globetrotter. Jedná se o vědomostní soutěž v anglickém jazyce, tématem letošního ročníku bylo Spojené království Velké Británie a Severního Irska. Soutěžící plnili úkoly a odpovídali na otázky z oblasti kultury, zeměpisu, politiky, historie i společenského života, na závěr pak vytvářeli videa na dané téma. Za naši školu se soutěže zúčastnila děvčata ze třídy 9. B, Vendy Crhonková, Timi Kijonková, Lucka Kozelková, Adélka Uhlířová a Natka Blaščáková. Holky si celý soutěžní den, podle svých slov, velmi užily a Lucka Kozelková dokonce zvítězila. Lucčino první místo je fantastickým úspěchem. Po jedenácti letech existence této velmi obtížné soutěže je to poprvé, kdy se na stupních vítězů umístil žák nebo žákyně naší školy. Lucce gratulujeme a všem pěti děvčatům děkujeme za skvělou reprezentaci naší školy.

system image

PRODEJ STRAVNÉ NA ZÁŘÍ 2019

19.08.2019

DEN DĚTÍ PRO MLADŠÍ SPOLUŽÁKY

24.06.2019

Výsledkové listiny - MATEMATICKÉ SOUTĚŽE

13.06.2019

SAZKA OLYMPIJSKÝ VÍCEBOJ - také letos výhra 60.000!

13.06.2019

Atletická olympiáda 2019

Vyhráli jsme další cykloboxy!

Výtvarná soutěž Živá voda

Výsledky výběrového řízení do 6.tříd

Další sportovní úspěchy !

TŘÍDNÍ SCHŮZKY RODIČŮ BUDOUCÍCH 1. TŘÍD

Všechny informace o stravování školáků v naší škole hledejte zde. Ať již informace o přihlašovaní a odhlašování stravného. O možnostech stravovacích čipů. Nebo také informace o aktuálním jídelníčku.

ZŠ generála Zdeňka Škarvady, příspěvková organizaceVšechna práva vyhrazena, © 2013-2019