ZŠ generála Zdeňka Škarvady / Škola / Aktuálně / Lucka ukončila sezónu 4. místem v Praze

Lucka ukončila sezónu 4. místem v Praze

15.05.2019

V pondělí 6. května se v Praze uskutečnilo Ústřední kolo soutěže v anglickém jazyce.

Soutěže se zúčastnila i žákyně naší školy Lucka Kozelková z 9. B. Ta se do ústředního kola probojovala přes kola školní, okresní a krajské, ve všech třech zvítězila.

I tentokrát, v Praze, předvedla skvělý výkon a umístila se na úžasném 4. místě.

Lucka tímto ukončila svou fantastickou soutěžní sezónu, za angličtinu soutěžila ještě v dalších dvou soutěžích a pokaždé vyhrála, na podzim vědomostní soutěž Globetrotter a v únoru pak ve dvojici s Míšou Hlubkovou i soutěž prezentační.

Pokud Lucku znáte, ať už osobně nebo z hlášení školního rozhlasu, víte, že se její nadání a schopnosti neomezují pouze na angličtinu a že je talentovaná v mnoha směrech.

Milá Lucko, děkujeme ti za opakovanou ochotu reprezentovat naši školu, přejeme ti mnoho úspěchů ve studiu na střední škole, gratulujeme Wichterlově gymnáziu, že se jim podařilo získat tak skvělou studentku.

DEN DĚTÍ PRO MLADŠÍ SPOLUŽÁKY

24.06.2019

Výsledkové listiny - MATEMATICKÉ SOUTĚŽE

13.06.2019

SAZKA OLYMPIJSKÝ VÍCEBOJ - také letos výhra 60.000!

13.06.2019

Atletická olympiáda 2019

Vyhráli jsme další cykloboxy!

Výtvarná soutěž Živá voda

Výsledky výběrového řízení do 6.tříd

Další sportovní úspěchy !

TŘÍDNÍ SCHŮZKY RODIČŮ BUDOUCÍCH 1. TŘÍD

Lucka ukončila sezónu 4. místem v Praze

15.05.2019

ZŠ generála Zdeňka Škarvady, příspěvková organizaceVšechna práva vyhrazena, © 2013-2019