ZŠ generála Zdeňka Škarvady / Škola / Aktuálně / Obhajoba titulu Partnerská škola Českého volejbalového svazu

Obhajoba titulu Partnerská škola Českého volejbalového svazu

16.03.2018

Naše škola po dvou letech obhájila titul Partnerská škola Českého volejbalového svazu. Tímto oceněním se může pochlubit jen necelých třicet škol v celém Česku. Status partnerské školy je udělován jen těm vzdělávacím zařízením, které maximálním způsobem podporují rozvoj volejbalu mezi dětmi. Důležitým aspektem je úzká spolupráce s místními oddíly a profesionálními trenéry. To vše Základní škola generála Zdeňka Škarvady splňuje. Ocenění předali zástupci volejbalového svazu zástupkyni ředitelky školy Evě Vašicové 15. března na porubské radnici za účasti místostarostky Zuzany Bajgarové a místostarosty Petra Zábojníka.

Titul ČVS

OKRESNÍ KOLO MATEMATICKÉ OLYMPIÁDY

SBÍRKA OBLEČENÍ A HRAČEK

18.04.2018

OTEVŘENÝ DOPIS

Chemici v akci

ÚSPĚCHY NAŠICH FILMAŘŮ!!!

Sběrový týden!

VÝSLEDKY ZÁPIS 2018

03.04.2018

Úspěch v okresním kole OVOV!

01.04.2018

Sportovní úspěchy našich dětí

26.03.2018

Oznámení o vyhlášení konkursního řízení