PROJEKT KREATIV

29.06.2017

V závěru školního roku absolvují naši žáci nejrůznější výlety, exkurze nebo jiné zajímavé programy.

Jedním z nich je společný projekt se Střední uměleckou školou v Ostravě (Poděbradova ulice) KREATIV. vf rámci tohoto projektu připravili studenti se svými pedagogy pro naše žáky keramickou dílnu. Děti z 6. C si mohly vyzkoušet točení na kruhu a kresbu na keramické pláty.

Všichni se těší až své výrobky dostanou v září vypálené i na další zajímavé dílničky.

Děkujeme SUŠ za možnost se podobné akce účastnit a všem studentům za skvělý přístup k našim šesťákům.

Reportáž našich žáků v Porubském magazínu

23.01.2018

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

05.01.2018