ZŠ generála Zdeňka Škarvady / Škola / Aktuálně / Protidrogový vlak REVOLUTION TRAIN

Protidrogový vlak REVOLUTION TRAIN

16.03.2018

V rámci  Protidrogové prevence se i v letošním roce zúčastní naši žáci (tentokrát 6.tříd) programu REVOLUTION TRAIN, který pro ně  připravil Městský obvod Ostrava-Poruba.

Cíl projektu:

Projekt REVOLUTION TRAIN rozšiřuje dosavadní přístupy k  primární protidrogové prevenci.

Multimediální vlaková souprava REVOLUTION TRAIN je unikátním nástrojem, který přináší novou formu všeobecného preventivního programu skrze interaktivní a zážitkové vzdělávání a prostřednictvím zapojení všech lidských smyslů efektivně zapůsobit na návštěvníka vlaku, na jeho pohled na legální i nelegální drogy, závislosti a inspirovat jej k pozitivním životním volbám

Sportovní úspěchy

23.03.2019

Vítězství angličtinářů na Studentské vědecké konferenci

27.02.2019

Bakalář - úprava

21.02.2019

Vítězství v soutěži První pomoc na Exilu

She has done it again! Lucka opět vítězná!

14.02.2019

Zástup za pracovní neschopnost

13.02.2019

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ