ZŠ generála Zdeňka Škarvady / Škola / Aktuálně / Protidrogový vlak REVOLUTION TRAIN

Protidrogový vlak REVOLUTION TRAIN

16.03.2018

V rámci  Protidrogové prevence se i v letošním roce zúčastní naši žáci (tentokrát 6.tříd) programu REVOLUTION TRAIN, který pro ně  připravil Městský obvod Ostrava-Poruba.

Cíl projektu:

Projekt REVOLUTION TRAIN rozšiřuje dosavadní přístupy k  primární protidrogové prevenci.

Multimediální vlaková souprava REVOLUTION TRAIN je unikátním nástrojem, který přináší novou formu všeobecného preventivního programu skrze interaktivní a zážitkové vzdělávání a prostřednictvím zapojení všech lidských smyslů efektivně zapůsobit na návštěvníka vlaku, na jeho pohled na legální i nelegální drogy, závislosti a inspirovat jej k pozitivním životním volbám

Rabštejn 2018

25.06.2018

Hokejbal - 2.místo!

25.06.2018

Vyhráli jsme v cyklosoutěži!

20.06.2018

Exkurze do východních Čech

20.06.2018

ÚSPĚCHY NAŠICH FILMAŘŮ!!!

Vyhráli jsme 60.000!

12.06.2018

Kontinentální pohár 2018 - postup do SUPERFINÁLE!

SCHŮZKA RODIČŮ budoucích prvňáčků

Medailová "žeň" našich dětí!

29.05.2018

Štafetový pohár 2018 - 2. místo v okresním kole!

ZŠ generála Zdeňka Škarvady, příspěvková organizaceVšechna práva vyhrazena, © 2013-2018