ZŠ generála Zdeňka Škarvady / Škola / Aktuálně / Protidrogový vlak REVOLUTION TRAIN

Protidrogový vlak REVOLUTION TRAIN

16.03.2018

V rámci  Protidrogové prevence se i v letošním roce zúčastní naši žáci (tentokrát 6.tříd) programu REVOLUTION TRAIN, který pro ně  připravil Městský obvod Ostrava-Poruba.

Cíl projektu:

Projekt REVOLUTION TRAIN rozšiřuje dosavadní přístupy k  primární protidrogové prevenci.

Multimediální vlaková souprava REVOLUTION TRAIN je unikátním nástrojem, který přináší novou formu všeobecného preventivního programu skrze interaktivní a zážitkové vzdělávání a prostřednictvím zapojení všech lidských smyslů efektivně zapůsobit na návštěvníka vlaku, na jeho pohled na legální i nelegální drogy, závislosti a inspirovat jej k pozitivním životním volbám

KRESLÍŘ ROKU

PLANT FOR THE PLANET

Globetrotter - 1. místo pro Lucku!

100 let vzniku Československa

Přírodovědná exkurze

Mezinárodní kuchyně

Den evropských jazyků 2018 na naší škole