ZŠ generála Zdeňka Škarvady / Škola / Aktuálně / Shadowing ze Španělska

Shadowing ze Španělska

05.06.2017

Bylo nám potěšením týden hostit dva pedagogy ze španělské školy v Benicarlo. Oba učitelé byli nadšeni z výuky, kterou mohli vidět. Obdivovali užití metody CLIL v hodinách Matematiky, Zeměpisu, Přírodopisu, Hudební výchově a žasli nad výukou a schopnostmi našich žáků v hodinách angličtiny a francouzštiny. Velkým překvapením pro ně byly hodiny ve třídách s bilingvní výukou.

Navštívili společně s našimi učiteli centrum Ostravy, absolvovali vycházku po okolí Poruby a byli překvapeni různorodostí okolí města, blízkostí průmyslového centra a přírodních krás porubského lesoparku.

Ochutnali typická česká jídla a spokojeni odjížděli v pátek domů.

Věřím, že tímto začne další naše spolupráce na společných projektech.

Bude nejlepší chemik u nás ve škole?

OVOCE A ZELENINA DO ŠKOL - MLÉKO DO ŠKOL

100. let výročí narození gen. Z. Škarvady

TATAMI

V lednu za odměnu na lyže!

Turnaje v miniházené

04.10.2017

Beseda s piloty B 52

03.10.2017