ZŠ generála Zdeňka Škarvady / Škola / Aktuálně / She has done it again! Lucka opět vítězná!

She has done it again! Lucka opět vítězná!

14.02.2019

V lednu tohoto roku vyhrály žákyně Karolína Homolová ze 7. B a Lucie Kozelková z 9.B školní kolo soutěže v anglickém jazyce. Ve středu 13. února obě naši školu reprezentovaly v kole okresním.

Kája Homolová soutěžila v kategorii mladších žáků. Statečně se postavila velké konkurenci a skončila na skvělém 4. místě. Její umístění je velkým příslibem do budoucna.

Všestranně talentovaná Lucka Kozelková se soutěže zúčastnila za starší žáky. S heslem „Kam přijdu, tam zvítězím“ opět nezaváhala, obsadila fantastické 1. místo a postoupila do krajského kola.

Jsme rádi a i velmi pyšní, že dva roky po sobě v okresním kole této soutěže zvítězila žákyně naší školy. Loni 1. místo obsadila Valentýna Kovšanová z 9.C a letos vyhrála Lucka.

Oběma děvčatům, Káje i Lucce, gratulujeme a děkujeme za skvělou reprezentaci naší školy.

DEN DĚTÍ PRO MLADŠÍ SPOLUŽÁKY

24.06.2019

Výsledkové listiny - MATEMATICKÉ SOUTĚŽE

13.06.2019

SAZKA OLYMPIJSKÝ VÍCEBOJ - také letos výhra 60.000!

13.06.2019

Atletická olympiáda 2019

Vyhráli jsme další cykloboxy!

Výtvarná soutěž Živá voda

Výsledky výběrového řízení do 6.tříd

Další sportovní úspěchy !

TŘÍDNÍ SCHŮZKY RODIČŮ BUDOUCÍCH 1. TŘÍD

Lucka ukončila sezónu 4. místem v Praze

ZŠ generála Zdeňka Škarvady, příspěvková organizaceVšechna práva vyhrazena, © 2013-2019