ZŠ generála Zdeňka Škarvady / Škola / Aktuálně / She has done it again! Lucka opět vítězná!

She has done it again! Lucka opět vítězná!

14.02.2019

V lednu tohoto roku vyhrály žákyně Karolína Homolová ze 7. B a Lucie Kozelková z 9.B školní kolo soutěže v anglickém jazyce. Ve středu 13. února obě naši školu reprezentovaly v kole okresním.

Kája Homolová soutěžila v kategorii mladších žáků. Statečně se postavila velké konkurenci a skončila na skvělém 4. místě. Její umístění je velkým příslibem do budoucna.

Všestranně talentovaná Lucka Kozelková se soutěže zúčastnila za starší žáky. S heslem „Kam přijdu, tam zvítězím“ opět nezaváhala, obsadila fantastické 1. místo a postoupila do krajského kola.

Jsme rádi a i velmi pyšní, že dva roky po sobě v okresním kole této soutěže zvítězila žákyně naší školy. Loni 1. místo obsadila Valentýna Kovšanová z 9.C a letos vyhrála Lucka.

Oběma děvčatům, Káje i Lucce, gratulujeme a děkujeme za skvělou reprezentaci naší školy.

Okresní kolo soutěže v AJ 2020

16.02.2020

Přijímáme nové žáky do bilingvních tříd

11.02.2020

Výhra v okresním kole!

Okresní kolo olympiády v českém jazyce 2020

Školní kolo konverzační soutěže v anglickém jazyce 2020

Hledáme nejlepšího mladého chemika ČR

30.01.2020

Fyzikální olympiáda

30.01.2020

Vítězství v soutěži k Mezinárodnímu dni lidských práv

09.01.2020

ŚKOLA JE OPĚT V BĚŽNÉM PROVOZU

10.12.2019

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ 2020

Všechny informace o stravování školáků v naší škole hledejte zde. Ať již informace o přihlašovaní a odhlašování stravného. O možnostech stravovacích čipů. Nebo také informace o aktuálním jídelníčku.

ZŠ generála Zdeňka Škarvady, příspěvková organizaceVšechna práva vyhrazena, © 2013-2020