Sportovní úspěchy

23.03.2019

Sportovní úspěchy:

Výběr chlapců - Lyčka Dalibor, Bernard Tomáš, Bartošic Sebastian, Žákovský Adamz 5.A ,

Konvička Radim, Dragon Dominik, Kanich Richard, Orava Max z 5.B, vybojoval krásné

bronzové medaile v okresním přeboru ve florbale. Nejlepším brankářem se stal Adam

Žákovský s nejméně obdrženými góly.

Výběr dívek 7.tříd - Jelínková Tereza, Roboszováb Adéla, Mikesková Aneta, Kozielová

Terezka,Urbánková Bára, Dragonová Natálie, Valčíková Terezka,Osladilová kateřina a

Knaclířová Nela, vybojoval v obvodním kole druhé místo a v okrese se umístil na pátém místě.

V přehazované se smíšené družstvo 5. tříd umístilo v obvodním kole v Plesnéna na výborném třetím místě.

Ve vybíjené dívkám 5. tříd utekl postup do okresního kola o „fous“. Vybojovaly krásné 3.místo!

Chlapci 5. tříd se umístili ve finálovém kole vybíjené na 4. místě.

Našim reprezentantům blahopřejeme za výborné výsledky a vzornou reprezentaci !

CVČEK A KLOKÁNEK VÝSLEDKY!!!

Vyhráli jsme okresní kolo OVOV 2019!

Nabídka práce ve ŠJ

05.04.2019

Sportovní úspěchy

23.03.2019

Vítězství angličtinářů na Studentské vědecké konferenci

27.02.2019

Bakalář - úprava

21.02.2019

Vítězství v soutěži První pomoc na Exilu

She has done it again! Lucka opět vítězná!

14.02.2019

Zástup za pracovní neschopnost

13.02.2019

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ