Sportovní úspěchy

23.03.2019

Sportovní úspěchy:

Výběr chlapců - Lyčka Dalibor, Bernard Tomáš, Bartošic Sebastian, Žákovský Adamz 5.A ,

Konvička Radim, Dragon Dominik, Kanich Richard, Orava Max z 5.B, vybojoval krásné

bronzové medaile v okresním přeboru ve florbale. Nejlepším brankářem se stal Adam

Žákovský s nejméně obdrženými góly.

Výběr dívek 7.tříd - Jelínková Tereza, Roboszováb Adéla, Mikesková Aneta, Kozielová

Terezka,Urbánková Bára, Dragonová Natálie, Valčíková Terezka,Osladilová kateřina a

Knaclířová Nela, vybojoval v obvodním kole druhé místo a v okrese se umístil na pátém místě.

V přehazované se smíšené družstvo 5. tříd umístilo v obvodním kole v Plesnéna na výborném třetím místě.

Ve vybíjené dívkám 5. tříd utekl postup do okresního kola o „fous“. Vybojovaly krásné 3.místo!

Chlapci 5. tříd se umístili ve finálovém kole vybíjené na 4. místě.

Našim reprezentantům blahopřejeme za výborné výsledky a vzornou reprezentaci !

Okresní kolo soutěže v AJ 2020

16.02.2020

Přijímáme nové žáky do bilingvních tříd

11.02.2020

Výhra v okresním kole!

Okresní kolo olympiády v českém jazyce 2020

Školní kolo konverzační soutěže v anglickém jazyce 2020

Hledáme nejlepšího mladého chemika ČR

30.01.2020

Fyzikální olympiáda

30.01.2020

Vítězství v soutěži k Mezinárodnímu dni lidských práv

09.01.2020

ŚKOLA JE OPĚT V BĚŽNÉM PROVOZU

10.12.2019

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ 2020

Všechny informace o stravování školáků v naší škole hledejte zde. Ať již informace o přihlašovaní a odhlašování stravného. O možnostech stravovacích čipů. Nebo také informace o aktuálním jídelníčku.

ZŠ generála Zdeňka Škarvady, příspěvková organizaceVšechna práva vyhrazena, © 2013-2020