ÚNIKOVKA AJ

22.10.2019

Dne 27. 9. 2019 navštívili žáci naší školy v rámci Dne evropských jazyků základní školu Hello. Zde plnili úkoly týkající se cizích jazyků. Součástí projektu byla i soutěž, tak zvaná Únikovka, kdy skupina vybraných žáků byla uzamčena ve sklepení školy a pomocí zadaných úkolů měli nalézt klíč, aby se z tohoto vězení dostali. Této soutěže se zúčastnilo celkem deset týmů. Naši školu reprezentovaly tři týmy složené ze žáků devátých tříd, z čehož dva se umístily na stupních vítězů. Tým ve složení Kristýna Kopalová, Lucie Kukelková, Jakub Fiechtinger, Michal Hendrych, Lukáš Homola a Jakub Chytil obsadil úžasné třetí místo a tým ve složení Moškoř David, Harvancová Michaela, Jansík Daniel, Omamíková Adriana, Damašková Kristýna a Měsíc Matyáš tuto soutěž dokonce vyhrál. Všem zúčastněným děkujeme za reprezentaci školy, které si velmi vážíme a medailistům ještě jednou moc gratulujeme.

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ 2020

Školní mléko

"VLOČKOMÁNIE"

24.11.2019

PORUBSKÉ LOUSKÁNÍ

Globetrotter 2019 - Ondra druhý!

04.11.2019

ÚNIKOVKA AJ

22.10.2019

Pasování prvňáčků 2019

11.10.2019

Londýn 2019 PRVNÍ ZPRÁVY

Elektronický přístup - čipy

18.09.2019

DENTÁLNÍ HYGIENA

09.09.2019

Všechny informace o stravování školáků v naší škole hledejte zde. Ať již informace o přihlašovaní a odhlašování stravného. O možnostech stravovacích čipů. Nebo také informace o aktuálním jídelníčku.

ZŠ generála Zdeňka Škarvady, příspěvková organizaceVšechna práva vyhrazena, © 2013-2019