ZŠ generála Zdeňka Škarvady / Škola / Aktuálně / Úspěch v okresním kole OVOV!

Úspěch v okresním kole OVOV!

01.04.2018

Letos proběhlo okresní kolo Odznaku všestrannosti olympijských vítězů ve středu 28.3. v překrásné atletické hale ve Vítkovicích za účasti olympijské vítězky a ambasadorky soutěže Šárky Kašpárkové. A opět jsme i letos vybojovali v jednotlivcích postup do krajského kole a naše družstvo se umístilo na 3. místě. Musí ještě čekat, zda také postoupí (podle bodů). Družstvo : Kateřina Mikulášková, Gabriela Bestová, Zoe Slaná, Klárka Mašlíková, Marián Munch, František Vyroubal, Matěj Pleva a Sebastian Glas. Na 1, místě v jednotlivcích se ve svých ročnících umístili Sebastian Glas z 5.B a Marian Munch z 8.C. 2. místo vybojovala Katka Mikulášková ze 4.C a Adélka Svobodová z 5.C! Všem blahopřejeme, děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy a držíme pěsti v krajském kole.

Podívejte se, jak "makali" v 5 disciplínách: trojskok, kliky (2 minuty!), hod medicinbalem, přeskoky přes švihadlo a běh na 1000m.

KRESLÍŘ ROKU

PLANT FOR THE PLANET

Globetrotter - 1. místo pro Lucku!

100 let vzniku Československa

Přírodovědná exkurze

Mezinárodní kuchyně

Den evropských jazyků 2018 na naší škole