ZŠ generála Zdeňka Škarvady / Škola / Aktuálně / ÚSPĚCHY NAŠICH FILMAŘŮ!!!

ÚSPĚCHY NAŠICH FILMAŘŮ!!!

12.06.2018

Celostátní kolo ZLATÉ SLUNCE

OPĚT JSME ZLATÍ - STŘÍBRNÍ I BRONZOVÍ

Gratulujeme autorům filmů:

1. Zlatí - Mikuláš Hrbáček a Tadeáš Pultar

2. stříbrní IQ

3. bronzoví CARNIS PULLUM

Filmová tvorba na naší škole slaví opět úspěchy! Soutěž ZLATÉ SLUNCE - zemské kolo v Brně již zná své vítěze. A dvě zlaté spolu se stříbrnou a několika Čestnými uznání putují za našimi žáky! Tyto filmy postupují do celostátního kola.

1. cena WILD GREECE - Mikuláš Hrbáček, Tadeáš Pultar (9. C)

1.cena BLESKOVÝ ÚKLID - Ondřej Bortlík, Barbora Doležílková, Petra Ožanová, Anna Schindlerová, Jakub Feichtinger, Radim Jeřábek, Adéla Adamíková, Hana Jeřábková, Petr Vaněk, Matěj Mihula (9. C, 7. C, 5. B, 3. C)

2.cena CARNIS PULLUM - Sára Nikol Janušková, Matěj Mihula, Barbora Stochová, Petr Vaněk, Adam El Saban, Nikol Kozelská, Karin Kozelská, Kristýna Chorovská, Helena Henžlíková, Tomáš Foit (9. C, 8. C, 7. B a C, 3. A a C)

Čestné uznání VÍTEJ V MÉM TĚLE Sofie Helembaiová, Kristýna Chorovská, Klára Pavlištíková, Lucie Štafová, Martin Brančík, Natálie Anna Bigošová, Gabriela Bestová, Dan Jansík, Jakub Šafařík, Prokop Plaček, Tobiáš Pajdla, Petra Poštůlková, Bára Pavlištíková (9. C, 7. C, 5. B, 4. B a C)

Čestné uznání IQ Hugo Hynčica, Viktorie Vymazalová, Jan Bližňák, Lukáš Homola, Michal Hendrych, Antonín Vlach, Matyas Münch, Markéta Bortlíková, Alice Schindlerová, Petr Němec, Marek Lipina (9. C, 8. C, 7. C, 5. B, 4. B a C)

Čestné uznání DĚTSKÉ VÁLKY Běla Kurečková, Aneta Pavlínová, Sofie Helembaiová, Alice Schindlerová, Petra Ožanová, Lucie Štafová, Dominika Rodovská, Laura Prusková, Lucie Klhůfková, Patrik Kysučan, Marek Studník (9. C, 8. C, 4. A)

Za pomoc při natáčení a zpracování filmů děkujeme také našim bývalým žákům Václavu Matušinci, Tomáši Matušinci, Otovi Michálkovi, Báře Korabečné, Lucii Vlašánkové, Barboře Ďulové, Ondřeji Putkovi, Adéle Ščukové a Michaele Ščukové. Také rodičům a učitelům, kteří nás podporují!

Gratulujeme všem, děkujeme za reprezentaci školy a přejeme mnoho štěstí v celostátním kole!

VŠECHNY FILMY: ZDE

Pasování 1.tříd

21.09.2018

KONTINENTÁLNÍ POHÁR 2018

10.09.2018

Informace k poznávacímu zájezdu do Paříže

01.09.2018

Sportuj ve škole!

31.08.2018

Úplata za školní družinu 2018/19

24.08.2018

NABÍDKA PRACOVNÍ MÍSTO - ŠKOLNÍ PSYCHOLOG

13.08.2018

Rabštejn 2018

25.06.2018

Hokejbal - 2.místo!

25.06.2018

Vyhráli jsme v cyklosoutěži!

20.06.2018

Exkurze do východních Čech

20.06.2018

ZŠ generála Zdeňka Škarvady, příspěvková organizaceVšechna práva vyhrazena, © 2013-2018