ZŠ generála Zdeňka Škarvady / Škola / Aktuálně / Velký úspěch v soutěži k Mezinárodnímu dni lidských práv

Velký úspěch v soutěži k Mezinárodnímu dni lidských práv

09.01.2019

Dne 18. 12. 2018 se na Gymnáziu Olgy Havlové konal již 8. ročník tematické soutěže k Mezinárodnímu dni lidských práv.

Tato soutěž je určena pro žáky 9. tříd, kteří mají za úkol připravit si multimediální prezentaci k danému tématu a tu pak obhájit před odbornou porotou. Pro letošní rok bylo vybráno téma Právo na důstojný život.

Naši školu reprezentovaly žákyně 9. B Lucie Kozelková a Míša Hlubková. Se svou prezentací na téma Stáří – osamoceně, nebo společně obstály na výbornou. V obrovské konkurenci 15 soutěžících se naše děvčata umístila na vynikajicím 2. místě!!!

Gratulujeme k tomuto velkému úspěchu a děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

system image

CVČEK A KLOKÁNEK VÝSLEDKY!!!

Vyhráli jsme okresní kolo OVOV 2019!

Nabídka práce ve ŠJ

05.04.2019

Sportovní úspěchy

23.03.2019

Vítězství angličtinářů na Studentské vědecké konferenci

27.02.2019

Bakalář - úprava

21.02.2019

Vítězství v soutěži První pomoc na Exilu

She has done it again! Lucka opět vítězná!

14.02.2019

Zástup za pracovní neschopnost

13.02.2019

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ