ZŠ generála Zdeňka Škarvady / Škola / Aktuálně / Vítězství angličtinářů na Studentské vědecké konferenci

Vítězství angličtinářů na Studentské vědecké konferenci

27.02.2019

Ve čtvrtek 21. února proběhla na Wichterlovo gymnáziu Studentská vědecká konference, v rámci které se uskutečnila i prezentační soutěž. Účastníci soutěže prezentovali anglicky na libovolné téma, poté vždy následovala diskuze, během které museli soutěžící v angličtině reagovat na otázky poroty.

Naši školu reprezentovalo šest odvážných deváťáků. Valča Kovšanová s Tomem Foltýnem z 9. C si jako téma své prezentace vybrali cestování. Děvčata z 9. B , Vendy Crhonková a Timy Kijonková se zaměřily na psychiatrické léčebny a jejich vývoj. Bohužel, Timy Kijonková náhle, v den soutěže, onemocněla a prezentovat nemohla. Vendy Crhonková se přesto rozhodla ze soutěže neodstoupit a statečně prezentovala sama. A do třetice, další dvojice z 9. B, Míša Hlubková a Lucka Kozelková hovořily o umělé inteligenci. A právě prezentace Míšy a Lucky porotu zaujala nejvíce a holky po zásluze zvítězily. Gratulujeme!

Děkujeme všem šesti žákům za opětovnou ochotu reprezentovat naši školu a šířit její dobré jméno.

CVČEK A KLOKÁNEK VÝSLEDKY!!!

Vyhráli jsme okresní kolo OVOV 2019!

Nabídka práce ve ŠJ

05.04.2019

Sportovní úspěchy

23.03.2019

Vítězství angličtinářů na Studentské vědecké konferenci

27.02.2019

Bakalář - úprava

21.02.2019

Vítězství v soutěži První pomoc na Exilu

She has done it again! Lucka opět vítězná!

14.02.2019

Zástup za pracovní neschopnost

13.02.2019

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ