ZŠ generála Zdeňka Škarvady / Škola / Aktuálně / Vítězství angličtinářů na Studentské vědecké konferenci

Vítězství angličtinářů na Studentské vědecké konferenci

27.02.2019

Ve čtvrtek 21. února proběhla na Wichterlovo gymnáziu Studentská vědecká konference, v rámci které se uskutečnila i prezentační soutěž. Účastníci soutěže prezentovali anglicky na libovolné téma, poté vždy následovala diskuze, během které museli soutěžící v angličtině reagovat na otázky poroty.

Naši školu reprezentovalo šest odvážných deváťáků. Valča Kovšanová s Tomem Foltýnem z 9. C si jako téma své prezentace vybrali cestování. Děvčata z 9. B , Vendy Crhonková a Timy Kijonková se zaměřily na psychiatrické léčebny a jejich vývoj. Bohužel, Timy Kijonková náhle, v den soutěže, onemocněla a prezentovat nemohla. Vendy Crhonková se přesto rozhodla ze soutěže neodstoupit a statečně prezentovala sama. A do třetice, další dvojice z 9. B, Míša Hlubková a Lucka Kozelková hovořily o umělé inteligenci. A právě prezentace Míšy a Lucky porotu zaujala nejvíce a holky po zásluze zvítězily. Gratulujeme!

Děkujeme všem šesti žákům za opětovnou ochotu reprezentovat naši školu a šířit její dobré jméno.

DEN DĚTÍ PRO MLADŠÍ SPOLUŽÁKY

24.06.2019

Výsledkové listiny - MATEMATICKÉ SOUTĚŽE

13.06.2019

SAZKA OLYMPIJSKÝ VÍCEBOJ - také letos výhra 60.000!

13.06.2019

Atletická olympiáda 2019

Vyhráli jsme další cykloboxy!

Výtvarná soutěž Živá voda

Výsledky výběrového řízení do 6.tříd

Další sportovní úspěchy !

TŘÍDNÍ SCHŮZKY RODIČŮ BUDOUCÍCH 1. TŘÍD

Lucka ukončila sezónu 4. místem v Praze

ZŠ generála Zdeňka Škarvady, příspěvková organizaceVšechna práva vyhrazena, © 2013-2019