ZŠ generála Zdeňka Škarvady / Škola / Aktuálně / Vítězství angličtinářů na Studentské vědecké konferenci

Vítězství angličtinářů na Studentské vědecké konferenci

27.02.2019

Ve čtvrtek 21. února proběhla na Wichterlovo gymnáziu Studentská vědecká konference, v rámci které se uskutečnila i prezentační soutěž. Účastníci soutěže prezentovali anglicky na libovolné téma, poté vždy následovala diskuze, během které museli soutěžící v angličtině reagovat na otázky poroty.

Naši školu reprezentovalo šest odvážných deváťáků. Valča Kovšanová s Tomem Foltýnem z 9. C si jako téma své prezentace vybrali cestování. Děvčata z 9. B , Vendy Crhonková a Timy Kijonková se zaměřily na psychiatrické léčebny a jejich vývoj. Bohužel, Timy Kijonková náhle, v den soutěže, onemocněla a prezentovat nemohla. Vendy Crhonková se přesto rozhodla ze soutěže neodstoupit a statečně prezentovala sama. A do třetice, další dvojice z 9. B, Míša Hlubková a Lucka Kozelková hovořily o umělé inteligenci. A právě prezentace Míšy a Lucky porotu zaujala nejvíce a holky po zásluze zvítězily. Gratulujeme!

Děkujeme všem šesti žákům za opětovnou ochotu reprezentovat naši školu a šířit její dobré jméno.

Okresní kolo soutěže v AJ 2020

16.02.2020

Přijímáme nové žáky do bilingvních tříd

11.02.2020

Výhra v okresním kole!

Okresní kolo olympiády v českém jazyce 2020

Školní kolo konverzační soutěže v anglickém jazyce 2020

Hledáme nejlepšího mladého chemika ČR

30.01.2020

Fyzikální olympiáda

30.01.2020

Vítězství v soutěži k Mezinárodnímu dni lidských práv

09.01.2020

ŚKOLA JE OPĚT V BĚŽNÉM PROVOZU

10.12.2019

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ 2020

Všechny informace o stravování školáků v naší škole hledejte zde. Ať již informace o přihlašovaní a odhlašování stravného. O možnostech stravovacích čipů. Nebo také informace o aktuálním jídelníčku.

ZŠ generála Zdeňka Škarvady, příspěvková organizaceVšechna práva vyhrazena, © 2013-2020