ZŠ generála Zdeňka Škarvady / Škola / Aktuálně / Vítězství v soutěži První pomoc na Exilu

Vítězství v soutěži První pomoc na Exilu

20.02.2019

Dne 18. února se patnáctičlenné družstvo žáků devátých ročníků zúčastnilo zdravotnické soutěže s názvem První pomoc na Exilu, která se každoročně koná na Wichterlově gymnáziu. Obsahem soutěže byla první pomoc a základní ošetření různých zranění.

Naši žáci se s tím statečně poprali a díky spolupráci celého týmu vybojovali krásné první místo (a skvělý čokoládový dort!).

Tým tvořili tito žáci:

Za 9. B Timea Kijonková, Lucka Kozelková, Laura Hosová, Adriana Slováčková, Anna Filipczyková, Vendula Crhonková, Míša Hlubková

Za 9. C Eliška Maloňová, Eliana Exnerová, Katka Romanová, Dominika Rodovská, Anna Kubáňová, Markéta Tichá, Lucka Fialová, Tomáš Foltýn

Všem zúčastněným gratulujeme a děkujeme za příkladnou reprezentaci školy.

system image

DEN DĚTÍ PRO MLADŠÍ SPOLUŽÁKY

24.06.2019

Výsledkové listiny - MATEMATICKÉ SOUTĚŽE

13.06.2019

SAZKA OLYMPIJSKÝ VÍCEBOJ - také letos výhra 60.000!

13.06.2019

Atletická olympiáda 2019

Vyhráli jsme další cykloboxy!

Výtvarná soutěž Živá voda

Výsledky výběrového řízení do 6.tříd

Další sportovní úspěchy !

TŘÍDNÍ SCHŮZKY RODIČŮ BUDOUCÍCH 1. TŘÍD

Lucka ukončila sezónu 4. místem v Praze

ZŠ generála Zdeňka Škarvady, příspěvková organizaceVšechna práva vyhrazena, © 2013-2019