ZŠ generála Zdeňka Škarvady / Škola / Aktuálně / Vítězství v soutěži První pomoc na Exilu

Vítězství v soutěži První pomoc na Exilu

20.02.2019

Dne 18. února se patnáctičlenné družstvo žáků devátých ročníků zúčastnilo zdravotnické soutěže s názvem První pomoc na Exilu, která se každoročně koná na Wichterlově gymnáziu. Obsahem soutěže byla první pomoc a základní ošetření různých zranění.

Naši žáci se s tím statečně poprali a díky spolupráci celého týmu vybojovali krásné první místo (a skvělý čokoládový dort!).

Tým tvořili tito žáci:

Za 9. B Timea Kijonková, Lucka Kozelková, Laura Hosová, Adriana Slováčková, Anna Filipczyková, Vendula Crhonková, Míša Hlubková

Za 9. C Eliška Maloňová, Eliana Exnerová, Katka Romanová, Dominika Rodovská, Anna Kubáňová, Markéta Tichá, Lucka Fialová, Tomáš Foltýn

Všem zúčastněným gratulujeme a děkujeme za příkladnou reprezentaci školy.

system image

Okresní kolo soutěže v AJ 2020

16.02.2020

Přijímáme nové žáky do bilingvních tříd

11.02.2020

Výhra v okresním kole!

Okresní kolo olympiády v českém jazyce 2020

Školní kolo konverzační soutěže v anglickém jazyce 2020

Hledáme nejlepšího mladého chemika ČR

30.01.2020

Fyzikální olympiáda

30.01.2020

Vítězství v soutěži k Mezinárodnímu dni lidských práv

09.01.2020

ŚKOLA JE OPĚT V BĚŽNÉM PROVOZU

10.12.2019

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ 2020

Všechny informace o stravování školáků v naší škole hledejte zde. Ať již informace o přihlašovaní a odhlašování stravného. O možnostech stravovacích čipů. Nebo také informace o aktuálním jídelníčku.

ZŠ generála Zdeňka Škarvady, příspěvková organizaceVšechna práva vyhrazena, © 2013-2020