ZŠ generála Zdeňka Škarvady / Škola / Aktuálně / Vítězství v soutěži První pomoc na Exilu

Vítězství v soutěži První pomoc na Exilu

20.02.2019

Dne 18. února se patnáctičlenné družstvo žáků devátých ročníků zúčastnilo zdravotnické soutěže s názvem První pomoc na Exilu, která se každoročně koná na Wichterlově gymnáziu. Obsahem soutěže byla první pomoc a základní ošetření různých zranění.

Naši žáci se s tím statečně poprali a díky spolupráci celého týmu vybojovali krásné první místo (a skvělý čokoládový dort!).

Tým tvořili tito žáci:

Za 9. B Timea Kijonková, Lucka Kozelková, Laura Hosová, Adriana Slováčková, Anna Filipczyková, Vendula Crhonková, Míša Hlubková

Za 9. C Eliška Maloňová, Eliana Exnerová, Katka Romanová, Dominika Rodovská, Anna Kubáňová, Markéta Tichá, Lucka Fialová, Tomáš Foltýn

Všem zúčastněným gratulujeme a děkujeme za příkladnou reprezentaci školy.

system image

CVČEK A KLOKÁNEK VÝSLEDKY!!!

Vyhráli jsme okresní kolo OVOV 2019!

Nabídka práce ve ŠJ

05.04.2019

Sportovní úspěchy

23.03.2019

Vítězství angličtinářů na Studentské vědecké konferenci

27.02.2019

Bakalář - úprava

21.02.2019

Vítězství v soutěži První pomoc na Exilu

20.02.2019

She has done it again! Lucka opět vítězná!

14.02.2019

Zástup za pracovní neschopnost

13.02.2019

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ