"VLOČKOMÁNIE"

24.11.2019

Prosinec už klepe na dveře, žáci 3. D už pro sv. Martina malovali bílé koně a sníh nikde.

Kde jsou ty bílé kopce, které si musíme vystřihnout z papíru? Proč ve městech málo sněží? Co je to sníh?

Na tyto otázky hledají odpovědi žáci 5. B. Společně s druhým stupněm malují své zimní městečko. Každý žák svůj osobitý domeček. Když dají ve třídě domky k sobě, vzniká třídní MĚSTEČKO. A co tvoří jednotlivá městečka? Naší školu. Stejně jako každý žák je jiný, jsou i jejich domky jiné, některé kreslené tužkou, jiné barevné..., ale dohromady to je jedna škola, jedna krajina.

No a byli bychom rádi, kdyby v předvánočním čase byla naše městečka skutečně zimní.

POMOZTE NÁM JE ZASNĚŽIT!

Žáci z 5. B vyzývají všechny spolužáky:

"Zastavme stres předvánočního shonu. Přesvědčme rodiče, babičku nebo dědečka a u zapálené svíčky na adventním věnci vystřihněme vločku."

Kolik jich bude? Bude to první ze školních rekordů, které zapíšeme do školní knihy rekordů?

Můžete tipovat! Až zima ustoupí, naladíme výzdobu ve vestibulu na jarní notu a v 5. B začne velké sčítání!

A odměna? Pro tři "tipaře", kteří se nejvíce přiblíží skutečnému počtu vloček nastříhaných v období adventu 2019, bude nachystané sladké ocenění!

Tak a jde se stříhat! Průběžně budeme informovat, dokumentovat!

KRÁSNÉ DNY PŘEDVÁNOČNÍ V KRUHU RODINNÉM, BEZ VLOČKY ADVENTNÍ SVÍČKU NESFOUKNEM.

Vločky noste do 5. B nebo je sami přidejte ...

Přidat se mohou i učitelé a všichni přátelé a příznivci školy!!!

Vítězství v soutěži k Mezinárodnímu dni lidských práv

09.01.2020

Výhra v okresním kole!

06.01.2020

ŚKOLA JE OPĚT V BĚŽNÉM PROVOZU

10.12.2019

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ 2020

Školní mléko

"VLOČKOMÁNIE"

24.11.2019

PORUBSKÉ LOUSKÁNÍ

Globetrotter 2019 - Ondra druhý!

04.11.2019

ÚNIKOVKA AJ

22.10.2019

Pasování prvňáčků 2019

11.10.2019

Všechny informace o stravování školáků v naší škole hledejte zde. Ať již informace o přihlašovaní a odhlašování stravného. O možnostech stravovacích čipů. Nebo také informace o aktuálním jídelníčku.

ZŠ generála Zdeňka Škarvady, příspěvková organizaceVšechna práva vyhrazena, © 2013-2020