ZŠ generála Zdeňka Škarvady / Škola / Aktuálně / Volby zástupců z řad rodičů do Rady školy

Volby zástupců z řad rodičů do Rady školy

08.09.2020

Vážení rodiče,

blíží se volby nových zástupců z řad rodičů do Rady školy pro další 4 leté období. Vzhledem k aktuální epidemiologické situaci a zákazu vstupu cizích osob do budovy školy budou tyto volby probíhat elektronicky.

Hlasovat můžete pod odkazem ZDE

(www.bit.ly/volbydoradyskoly)

Seznam kandidátů:

• Bortlíková Jana, zdravotní sestra
  • Hrazdílková Dagmar, pojektant, OSVČ
  • Körber Vít, inženýr
  • Leidolfová Lucie, pedagog
  • Plechatá Anna, daňový poradce
  • Uhlířová Renata, mzdová účetní

Základní informace k volbě online:

• Pro identifikaci voličů slouží uvedení prvních 6 čísel rodného čísla žáka
  • Za 1 rodinu je možné podat pouze jeden hlas (bez ohledu na počet dětí ve škole z této rodiny)
  • V případě doručení více hlasů za 1 rodinu nebo 1 žáka je platný pouze první nejdříve podaný hlas
  • Hlasování probíhá do 15. 9. 2020

Stravování v době distanční výuky od 14.10.2020

Oznámení o vyhlášení konkursního řízení

Upozornění Jídelna - svačinky

02.10.2020

Volby zástupců z řad rodičů do Rady školy

08.09.2020

Ostravské sportovní hry končí vyhlášením vítězů

07.09.2020

Nabídka sportovního kroužku pro bilingvní třídy

03.09.2020

Nabídka projektu Sportuj ve škole!

Informace ředitele školy 01/20-21 – zahájení školního roku 2020-2021

31.08.2020

VYSVĚDČENÍ PRO RODIČE - PODĚKOVÁNÍ

31.08.2020

Informace pro první třídy

24.08.2020

Organizační opatření - COVID

Zde naleznete veškeré informace týkající se mimořádných opatření během školního roku.

Všechny informace o stravování školáků v naší škole hledejte zde. Ať již informace o přihlašovaní a odhlašování stravného. O možnostech stravovacích čipů. Nebo také informace o aktuálním jídelníčku.

ZŠ generála Zdeňka Škarvady, příspěvková organizaceVšechna práva vyhrazena, © 2013-2020