ZŠ generála Zdeňka Škarvady / Škola / Aktuálně / Vyhráli jsme další cykloboxy!

Vyhráli jsme další cykloboxy!

10.06.2019

Celý měsíc květen, kdy nebylo příliš příznivé počasí na cyklistiku, jezdili do školy na kolech v rámci soutěže "Na kole do školy" Markéta Osladilová a Tomáš Foltýn z 9. C. Stejně jako v loňském roce naše dvojice VYHRÁLA v soutěži na četnost dojíždění i celkovou vzdálenost (Tomáš je z Polanky). Náměstek primátora předal na slavnostním vyhlášení na ostravské radnici oběma drobné ceny a pro naši školu Markétka s Tomášem "vyjezdili" další cyklobox! DĚKUJEME a blahopřejeme vítězům.

DEN DĚTÍ PRO MLADŠÍ SPOLUŽÁKY

24.06.2019

Výsledkové listiny - MATEMATICKÉ SOUTĚŽE

13.06.2019

SAZKA OLYMPIJSKÝ VÍCEBOJ - také letos výhra 60.000!

13.06.2019

Atletická olympiáda 2019

10.06.2019

Vyhráli jsme další cykloboxy!

Výtvarná soutěž Živá voda

Výsledky výběrového řízení do 6.tříd

Další sportovní úspěchy !

TŘÍDNÍ SCHŮZKY RODIČŮ BUDOUCÍCH 1. TŘÍD

Lucka ukončila sezónu 4. místem v Praze

ZŠ generála Zdeňka Škarvady, příspěvková organizaceVšechna práva vyhrazena, © 2013-2019