ZŠ generála Zdeňka Škarvady / Škola / Aktuálně / Vyhráli jsme v cyklosoutěži!

Vyhráli jsme v cyklosoutěži!

20.06.2018

Již potřetí se naši žáci zapojili do soutěže na kole do školy. Celý květen jezdili Tomáš Foltýn, Adam Hlaváč, Víťa Števanka a Kryštof Kratochvíl na kole do školy. Letos počasí přálo a chlapci jezdili téměř každý den. Poctivou jízdou získali zaslouženou odměnu! 1. místo v soutěži - četnost (počet dnů, které jezdili) získali Kryštof Kratochvíl (nejel jen 1 den !) a Tomáš Foltýn a za nimi se na 2. místě umístili Adam Hlaváč a Vít Števanka. V soutěži na počet ujetých km obsadil 1. místo s téměř 300 km Tomáš Foltýn! Blahopřejeme a děkujeme také za to, že hoši vybojovali pro naši školu 30.000 kč na nákup cykloboxu. Poslední informace z radnice jsou, že naše škola získá za věrnost v této soutěži - soutěžíme od začátku vzniku soutěže - dalších 30.000 kč :-)!

system image

Elektronický přístup - čipy

09.01.2019

Velký úspěch v soutěži k Mezinárodnímu dni lidských práv

09.01.2019

Anglické divadlo - GOH

08.01.2019

Návštěva vánoční Vídně

Volné místo kuchař - kuchařka

17.12.2018

Sportovní den ZŠ Škarvady 5. - 9. třída

17.12.2018

2. místo dívek ve florbalu!

KRESLÍŘ ROKU

PLANT FOR THE PLANET

Globetrotter - 1. místo pro Lucku!

ZŠ generála Zdeňka Škarvady, příspěvková organizaceVšechna práva vyhrazena, © 2013-2019