ROBOTEL

Robotel SmartClass+ Homework

Během září jsem zprovoznili novou odbornou učebnu pro jazykovou a bilingvní výuku - Jazykovou laboratoř Robotel. Umožňuje nám pracovat přímo i mimo tuto specializovanou učebnu. Naši učitelé a žáci tak mohou využívat počítačovou učebnu, IT vybavení v knihovně nebo počítače a tablety doma. Po internetovém připojení může student pracovat s připravenými úlohami přes vzdálený přístup k databázi studijních materiálů. Ty jsou zpracovány adresně a následně jsou taktéž do databáze zaznamenány. Shodně, jako při práci s mediálními aktivitami přímo v jazykové laboratoři, jsou připraveny pro domácí procvičování.

Učebna je plně využívána nejen při dopolední výuce, ale paní učitelky našly využití i pro odpolední aktivity bilingvních kroužků.

VIRTUÁLNÍ VSTUP DO UČEBNY:

SCHOOL ŽÁCI - ZDE

SCHOOL UČITELÉ - ZDE

HOMEWORK ŽÁCI - ZDE

HOMEWORK UČITELÉ - ZDE

Učebna byla vybavena z prostředků dotačního programu
statutárního města Ostrava v rámci projektu:
„Rozvoj bilingvní a cizojazyčné výuky v základních školách“

CVČEK A KLOKÁNEK VÝSLEDKY!!!

Vyhráli jsme okresní kolo OVOV 2019!

Nabídka práce ve ŠJ

05.04.2019

Sportovní úspěchy

23.03.2019

Vítězství angličtinářů na Studentské vědecké konferenci

27.02.2019

Bakalář - úprava

21.02.2019

Vítězství v soutěži První pomoc na Exilu

She has done it again! Lucka opět vítězná!

14.02.2019

Zástup za pracovní neschopnost

13.02.2019

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ