ROBOTEL

Robotel SmartClass+ Homework

Během září jsem zprovoznili novou odbornou učebnu pro jazykovou a bilingvní výuku - Jazykovou laboratoř Robotel. Umožňuje nám pracovat přímo i mimo tuto specializovanou učebnu. Naši učitelé a žáci tak mohou využívat počítačovou učebnu, IT vybavení v knihovně nebo počítače a tablety doma. Po internetovém připojení může student pracovat s připravenými úlohami přes vzdálený přístup k databázi studijních materiálů. Ty jsou zpracovány adresně a následně jsou taktéž do databáze zaznamenány. Shodně, jako při práci s mediálními aktivitami přímo v jazykové laboratoři, jsou připraveny pro domácí procvičování.

Učebna je plně využívána nejen při dopolední výuce, ale paní učitelky našly využití i pro odpolední aktivity bilingvních kroužků.

VIRTUÁLNÍ VSTUP DO UČEBNY:

SCHOOL ŽÁCI - ZDE

SCHOOL UČITELÉ - ZDE

HOMEWORK ŽÁCI - ZDE

HOMEWORK UČITELÉ - ZDE

Učebna byla vybavena z prostředků dotačního programu
statutárního města Ostrava v rámci projektu:
„Rozvoj bilingvní a cizojazyčné výuky v základních školách“

DEN DĚTÍ PRO MLADŠÍ SPOLUŽÁKY

24.06.2019

Výsledkové listiny - MATEMATICKÉ SOUTĚŽE

13.06.2019

SAZKA OLYMPIJSKÝ VÍCEBOJ - také letos výhra 60.000!

13.06.2019

Atletická olympiáda 2019

Vyhráli jsme další cykloboxy!

Výtvarná soutěž Živá voda

Výsledky výběrového řízení do 6.tříd

Další sportovní úspěchy !

TŘÍDNÍ SCHŮZKY RODIČŮ BUDOUCÍCH 1. TŘÍD

Lucka ukončila sezónu 4. místem v Praze

ZŠ generála Zdeňka Škarvady, příspěvková organizaceVšechna práva vyhrazena, © 2013-2019