ZŠ generála Zdeňka Škarvady / Škola / Školní psycholog a Speciální pedagog

Školní psycholog a Speciální pedagog

ŠKOLNÍ PSYCHOLOG

Konzultační hodiny:

Vždy v pondělí 09:00 - 15:00, v středu 9:00 - 14:00 hodin - kabinet č. 45.

Předchozí domluva bude vítána. Pro žáky naší školy a jejich rodiče je tato služba bezplatná. Informace z osobních konzultací jsou důvěrné. Na konzultaci se můžete objednat níže uvedeným e-mailem. Konzultovat lze také písemně prostřednictvím e-mailu.

Má činnost je zaměřena především na:

• Pomoc při vstupu dětí do školy a jejich adaptaci na nové prostředí a požadavky spojené s vyučováním

• Volnou poradenskou službu dětem, rodičům a pedagogům

• Preventivní činnost (různé besedy, přednášky o fungování paměti apod.)

• Práci s třídními kolektivy a budování pozitivního klimatu třídy

• Péči o žáky se speciálními výukovými potřebami integrovanými do běžných typů tříd

• Metodickou spolupráci s učiteli

Schránka důvěry

Nevíš si s něčím rady? Něco Tě trápí a nevíš, komu to máš říct? Nebo bys rád/a věděl/a, v čem jsi dobrý/á a chceš to zjistit? Chceš se o sobě něco dozvědět? Napiš psychologovi, on Ti s tím pomůže;) Využít můžeš nejen schránku důvěry, ale také kontaktní e-mail uvedený níže.

SPECIÁLNÍ PEDAGOG

Konzultační hodiny: středa od 13,00 hod v kabinetě č. 45

Jméno / funkce aprobace kontaktní údaje
Mgr. Karin Kopřivová
speciální pedagog

Jméno / funkce aprobace kontaktní údaje
Mgr. Barbora Buzková
školní psycholog
buzkova@zs-skarvady831.cz

DEN DĚTÍ PRO MLADŠÍ SPOLUŽÁKY

24.06.2019

Výsledkové listiny - MATEMATICKÉ SOUTĚŽE

13.06.2019

SAZKA OLYMPIJSKÝ VÍCEBOJ - také letos výhra 60.000!

13.06.2019

Atletická olympiáda 2019

Vyhráli jsme další cykloboxy!

Výtvarná soutěž Živá voda

Výsledky výběrového řízení do 6.tříd

Další sportovní úspěchy !

TŘÍDNÍ SCHŮZKY RODIČŮ BUDOUCÍCH 1. TŘÍD

Lucka ukončila sezónu 4. místem v Praze

ZŠ generála Zdeňka Škarvady, příspěvková organizaceVšechna práva vyhrazena, © 2013-2019