Služby

Informace pro školní aplikaci BAKALAŘ!

Bližší informace, generování nových hesel v případě ztráty kontaktujte zástupkyni ředitelky Mgr. Evu Vašicovou.

Co v aplikaci najdete:

• informace o prospěchu a chování
  • přehled absence
  • přehled výuky
  • akce
  • domácí úkoly (individuálně dle domluvy s vyučujícími)
  • kontakty na vyučující - je zde možnost přímo odeslat zprávu

Sedmáci sázeli stromy

Ostrava fandí kontinentům!

ŠKOLNÍ JÍDELNA BODUJE!!!

Platba za družinu

Bude nejlepší chemik u nás ve škole?

OVOCE A ZELENINA DO ŠKOL - MLÉKO DO ŠKOL

100. let výročí narození gen. Z. Škarvady

TATAMI

V lednu za odměnu na lyže!

Turnaje v miniházené

04.10.2017

ZŠ generála Zdeňka Škarvady, příspěvková organizaceVšechna práva vyhrazena, © 2013-2017