Spolek rodičů

Petr Němec revizní komise
Renata Valčíková Hünnerová finanč.hospodář

Vážení rodiče,

Rádi bychom Vás informovali o úpravě obecně závazné vyhlášky č.2/2018 o školských obvodech spádových škol zřizovaných městskými obvody statutárního města Ostravy, platné od 1.3.2018.

Pro naši školu z ní vyplynulo rozšíření stávajících spádových oblastí o další ulice a čísla popisná.

Z tohoto důvodu nemohli být přijati do budoucích prvních ročníků (školní rok 2018/2019) například někteří sourozenci starších žáků školy.

Spolek rodičů při ZŠ generála Zdeňka Škarvady na schůzce dne 9.4.2018 zformuloval otevřený dopis zřizovateli s žádostí o přehodnocení rozsahu stávající spádové oblasti.

Prosíme o podporu z Vaší strany (text otevřeného dopisu najdete na webových stránkách školy – Spolek rodičů).

Pokud se ztotožníte s obsahem sdělení, je možné jej podepsat v kanceláři ZŠ v době od 7.00 -14.30 hod. denně.

Otevřený dopis: ZDE

Pdf verze: ZDE

SPÁDOVÉ OBLASTI

DEN DĚTÍ PRO MLADŠÍ SPOLUŽÁKY

24.06.2019

Výsledkové listiny - MATEMATICKÉ SOUTĚŽE

13.06.2019

SAZKA OLYMPIJSKÝ VÍCEBOJ - také letos výhra 60.000!

13.06.2019

Atletická olympiáda 2019

Vyhráli jsme další cykloboxy!

Výtvarná soutěž Živá voda

Výsledky výběrového řízení do 6.tříd

Další sportovní úspěchy !

TŘÍDNÍ SCHŮZKY RODIČŮ BUDOUCÍCH 1. TŘÍD

Lucka ukončila sezónu 4. místem v Praze

ZŠ generála Zdeňka Škarvady, příspěvková organizaceVšechna práva vyhrazena, © 2013-2019