Spolek rodičů

Petr Němec revizní komise
Renata Valčíková Hünnerová finanč.hospodář

Vážení rodiče,

Rádi bychom Vás informovali o úpravě obecně závazné vyhlášky č.2/2018 o školských obvodech spádových škol zřizovaných městskými obvody statutárního města Ostravy, platné od 1.3.2018.

Pro naši školu z ní vyplynulo rozšíření stávajících spádových oblastí o další ulice a čísla popisná.

Z tohoto důvodu nemohli být přijati do budoucích prvních ročníků (školní rok 2018/2019) například někteří sourozenci starších žáků školy.

Spolek rodičů při ZŠ generála Zdeňka Škarvady na schůzce dne 9.4.2018 zformuloval otevřený dopis zřizovateli s žádostí o přehodnocení rozsahu stávající spádové oblasti.

Prosíme o podporu z Vaší strany (text otevřeného dopisu najdete na webových stránkách školy – Spolek rodičů).

Pokud se ztotožníte s obsahem sdělení, je možné jej podepsat v kanceláři ZŠ v době od 7.00 -14.30 hod. denně.

Otevřený dopis: ZDE

Pdf verze: ZDE

SPÁDOVÉ OBLASTI

CVČEK A KLOKÁNEK VÝSLEDKY!!!

Vyhráli jsme okresní kolo OVOV 2019!

Nabídka práce ve ŠJ

05.04.2019

Sportovní úspěchy

23.03.2019

Vítězství angličtinářů na Studentské vědecké konferenci

27.02.2019

Bakalář - úprava

21.02.2019

Vítězství v soutěži První pomoc na Exilu

She has done it again! Lucka opět vítězná!

14.02.2019

Zástup za pracovní neschopnost

13.02.2019

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ