ZŠ generála Zdeňka Škarvady / Výuka / Výběrové řízení - přestup

Výběrové řízení - přestup

Jako každoročně i letos přijímáme žáky se zájmem o jazykovou výuku do 6. tříd s rozšířenou výukou druhého cizího jazyka.

Podle aktuálních kapacitních možností v měsíci červnu 2019 budeme přijímat také žáky

• do budoucího 5., 6. a 7. ročníku bilingvní třídy
  • a rovněž do 4., 5. ročníku jazykových tříd,a to podle aktuálních možností až v průběhu června 2019

Nabízíme:

• výběr dalšího cizího jazyka od 6. roč. (výběr ze španělského, ruského, německého, francouzského, jazyka)

• bilingvní výuku v některých předmětech (M, PV, TV, HV, Inf, Z., VV)

• výjezdy žáků do zahraničí

• rodilé mluvčí ve výuce

• odpolední bilingvní kroužky

• kvalitně vybavené učebny

• školy v přírodě, lyžařský, cykloturistický kurz,

• všestranný sportovní rozvoj

Pro přijetí je nutné posouzení jazykové úrovně anglického jazyka.

V případě zájmu pro další informace kontaktujte vedení školy na tel. číslech: 724 482 450, 595694253, sekretariat@zs-skarvady831.cz

Přihlášku k přestupu naleznete ZDE , můžete posílat již nyní.

Další info:

6. třídy s RVJ

DEN DĚTÍ PRO MLADŠÍ SPOLUŽÁKY

24.06.2019

Výsledkové listiny - MATEMATICKÉ SOUTĚŽE

13.06.2019

SAZKA OLYMPIJSKÝ VÍCEBOJ - také letos výhra 60.000!

13.06.2019

Atletická olympiáda 2019

Vyhráli jsme další cykloboxy!

Výtvarná soutěž Živá voda

Výsledky výběrového řízení do 6.tříd

Další sportovní úspěchy !

TŘÍDNÍ SCHŮZKY RODIČŮ BUDOUCÍCH 1. TŘÍD

Lucka ukončila sezónu 4. místem v Praze

ZŠ generála Zdeňka Škarvady, příspěvková organizaceVšechna práva vyhrazena, © 2013-2019